پيام تبريك مدير پرديس آموزشي و پژوهشي دانشگاه به مناسبت روز پرستار

روابط عمومي پرديس آموزشي و پژوهشي دانشگاه:

پيام تبريك مدير پرديس آموزشي و پژوهشي دانشگاه به مناسبت روز پرستار

 دانشگاه علوم پزشكي استان سمنان

مایه خرسندی است که دانشگاه علوم پزشكي استان سمنان نیز در زمینه آموزش جامعه پرستاری متعهد و اخلاق مدار مبادرت ورزیده و در بخش ارائه خدمات به بیماران نیز حضوری مثمرثمر دارد. اینجانب ضمن گرامیداشت ولادت دخت گرانمایه امیر مومنان (ع)، توفیق روزافزون جامعه بی ادعای پرستاری خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشكي استان سمنان را از خداوند مسئلت می کنم و آرزومندم این عزیزان با الگوبرداری از حضرت زینب کبری (س) در تمامی مراحل زندگی شاد و سربلند باشند.»

.

به گزارش روابط عمومي پرديس دانشگاه: در متن پیام دکترمجيد جديدي مدير پرديس آموزشي و پژوهشي دانشگاه آمده است: « سالروز ولادت باسعادت بانوی شکیبایی، استقامت و شجاعت حضرت زینب کبری(س)، پیام‌رسان واقعه عاشورا و روز پرستار را به مردم شریف ایران، عاشقان ائمه اطهار و جامعه پرستاری دانشگاه علوم پزشكي سمنان تبریک و تهنیت می‌گویم.

بی‌تردید پرستاران اسوه‌های عفت، صبر، عطوفت و متکی به خصایص نیک انسانی هستند که در شرایط طاقت فرسای کاری با روحیه‌ای برگرفته از ویژگی‌های والای بانوی استقامت و شکیبایی، تلاش می‌کنند آلام بیماران را با فداکاری و حس انسان دوستی کاهش دهند و امید به زندگی را به آنان بازگردانند.

مایه خرسندی است که دانشگاه علوم پزشكي استان سمنان نیز در زمینه آموزش جامعه پرستاری متعهد و اخلاق‌مدار مبادرت ورزیده و در بخش ارائه خدمات به بیماران نیز حضوری مثمرثمر دارد. جا دارد از همه پرستاران و دست اندرکاران این عرصه در دانشگاه به دلیل زحمات صادقانه، دلسوزانه و انسانی تشکر و قدردانی داشته باشم.

اینجانب ضمن گرامیداشت ولادت دخت گرانمایه امیر مومنان (ع)، توفیق روزافزون جامعه بی‌ادعای پرستاری خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشكي استان سمنان را از خداوند مسئلت می‌کنم و آرزومندم این عزیزان با الگوبرداری از حضرت زینب کبری (س) در تمامی مراحل زندگی شاد و سربلند باشند.»

کلمات کلیدی
مجید مرادی نسب
تهیه کننده:

مجید مرادی نسب