پیام تسلیت رئیس دانشکده پزشکی استان سمنان در پی درگذشت دكتر زويا هژبري ماهاني

روابط عمومي پرديس آموزشي و پژوهشي دانشگاه :

پیام تسلیت رئیس دانشکده پزشکی استان سمنان در پی درگذشت دكتر زويا هژبري ماهاني

به گزارش روابط عمومی پردیس آموزشی و پژوهشی   دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، دکترجدیدی رئیس دانشکده پزشکی استان سمنان طی پیامی درگذشت  دكتر زويا هژبري ماهاني  عضو هيئت علمي باكتري شناسي و ويروس شناسي  دانشکده پزشکی را به خانواده و جامعه دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان تسلیت گفت.  

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسْم اللّه الرّحْمٰن الرّحیم

کلّ منْ علیها فان و یبقی وجْه ربّک ذوالجلال والاکرام
 
و هر از گاه، در گذر زمان در گذر بی صدای ثانیه های دنیای فانی جرس کاروان از رحیل مسافری خبر می دهد که در سکونی آغازی بی پایان را می سراید. مشیت الهی بر این تعلق گرفته که بهار فرحناک زندگی را خزانی ماتم زده به انتظار بنشیند و این، بارزترین تفسیر فلسه آفرینش در فراخنای بی کران هستی و یگانه راز جاودانگی اوست. با نهایت تأسف و تأثر مطلع شدیم همکار گرامیمان دكتر زويا هژبري ماهاني عضو هيئت علمي باكتري شناسي و ويروس شناسي دانشکده پزشکی سمنان به همراه فرزند دلبندشان، در اثر سانحه دار فانی را وداع گفت.

درگذشت ناگهانی ایشان و فرزند دلبندش چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می‌نشیند، ولی در برابر تقدیر پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست.

این ماتم جانگداز را خدمت جناب آقای دکتر امید پژند بیرجندی عضو محترم هیئت علمی گروه باکتری و ویروس شناسی ( همسر آن مرحومه )و خانواده محترم آن مرحومه و تمامی همکاران، اعضای هیات علمی، دانشجویان  صمیمانه تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند منان برای آنان صبر جمیل و اجر جزیل و برای آن عزیزان سفر کرده علو درجات را خواستارم.


 
دکتر مجید جدیدی
رییس دانشکده پزشکی

 

کلمات کلیدی
مجید مرادی نسب
تهیه کننده:

مجید مرادی نسب

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *